Par rokdarbiem

Par mani

Par mani

Mani sauc Rita. Pati Kids ir mans hobiju blogs par to, kas mani aizrauj – galvenokārt rokdarbi un fotogrāfija. Arī ēstgatavošana man sniedz prieku. Pamatā balstos pārbaudītās vērtībās, bet atstāju vietu arī eksperimentiem un jaunām garšām.

Es daudz laika veltu šūšanai, adīšanai, izšūšanai un frivolitē, taču man nav viena, sirdij vistuvākā rokdarbu veida. Es labprāt izmēģinu un iepazīstu dažādus rokdarbu veidus, eksperimentēju ar tehnikām, kas man ļauj plašāk variēt ar esošajām zināšanām un kreatīvāk strādāt pie jauniem projektiem, kombinējot dažādus veidus un tehnikas.

Tādas tēmas, kā radošums, māksla, dizains un kultūru mijiedarbība man ir bijušas aktuālas vienmēr, arī biznesa kontekstā.

Sākotnēji, Pati Kids tika veidots kā biznesa projekts. Pateicoties tam, papildus savai profesionālajai pieredzei projektu vadībā un izdevējdarbībā, es ieguvu lielisku pieredzi biznesa vadībā, žurnāla izdošanā, bērnu apģērbu kolekciju ar piegrieztnēm radīšanā un elektronisku piegrieztņu e-veikala veidošanā. Tā bija arī unikāla iespēja strādāt kopā ar daudziem radošiem cilvēkiem, patiess prieks no viņiem mācīties un gūt iedvesmu. Vislielākais paldies par šo pieredzi ir manam mentoram un atbalstītājam – vīram, kā arī iedvesmas avotam un vērtētājam – dēlam.

Foto: Olga Kuligina