Siltums

Siltums

Lai gan šur tur vēl nokrīt pa kādai sniegpārslai un zeme ir sasalusi, gaisā virmo tikai un vienīgi pavasarim raksturīgā smarža – dzestra, pavasara ziedu spēcīgā aromāta piesātināta. Saules stari mīlīgi glāsta vaigu – tā vien gribas pēc iespējas ātrāk atvadīties no smagnējā ziemas apģērba, nolikt ausaines un cimdus tālāk. 

Pavasara kolekcija Siltums veidota, ņemot vērā sezonas mānīgo dabu – piedāvājam šūtus āra un iekštelpu apģērba modeļus, ko papildina adījumi un īpašas cepuru meistares Ineses Rozes darinātas un modeļiem pieskaņotas cepures. Īpašais numura akcents ir apģērbs saldam miedziņam. Adījumi ikvienā sezonā ir neatņemama ikdienas garderobes sastāvdaļa, kā arī veiksmīgs kompromiss svētku reizēm – nebūt nav nepieciešams sarežģītu rakstu modelis, nereti dzijas izvēle var būt veiksmes atslēga svinīgam tērpam. Lai gan modeļi ir veidoti ar domu par apģērba funkcionalitāti, to risinājumos meklējām dažādu akcentu iespējas – šūto un adīto apģērbu kombinācijas, interesantas detaļas (aizdares, aplikācijas, audumu rakstus, krāsu salikumus un tehniskos risinājumus). Novēlu arī jums atrast savu īpašo pavasara sajūtu!

Kolekcijas dizains un piegrieztnes: Jeļena Aleksandravičūte, Rita Baroniņa-Maurāna, Artūrs Maurāns
Instrukcijas, tehniskie apraksti, kolekcijas sagatavošana: Aiva Vītoliņa,  Inese Roze,  Ineta Donska, Jeļena Aleksandravičūte, Rita Baroniņa-Maurāna, Sarma Antonova
Fotogrāfe:  Olga Kuligina, Agnese Aljēna
Modeļi: Aleksis, Gustavs, Katrīna, Krišjānis, Lauma
Apavi no veikala Piccolo