Saules kripatiņas

Saules kripatiņas

Apmetot pāris slaidus lokus sniegpārsliņa nolaižas uz deguna. Te nu esmu! Novembra pelēcīgais kažociņš kļūst balti pūkains un nepaies ilgs laiks, kad vietējo meža pakalnu pieskandinās bērnu čalas. Tiks celti sniegavīri, braukts ar ragaviņām un rīkotas pikošanās. 

Nemanot ir pielavījies gada pēdējais mēnesis, kas sola mums gan pārdomu brīžus, gan lielu jautrību. Ģimenēm nereti tas izvēršas par īstu gada nogales maratonu – dāvanas, pasākumi dārziņā, skolā, svinēšana ģimenes lokā, apsveikuma kartiņu gatavošana un sūtīšana, eglītes pušķošana, piparkūku cepšana, kur nu vēl ziemas prieku baudīšana.

Novēlot izbaudīt katru šī burvīgā laika mirkli, atelpas brīžiem esam sagatavojuši Pati Kids ziemas kolekciju “Saules kripatiņas”. Tās ir atmiņas par rudenīgās Latvijas dabas skaistumu, kas ievijušās rakstos un krāsās. Kolekciju likumsakarīgi pamatā veido adījumi – svētkiem un ikdienai, vairāk pievēršot uzmanību sezonas aksesuāriem – cepurēm, šallēm, cimdiem un getrām. Piedāvājam arī pāris ātri īstenojamas idejas karnevālam.

Kolekcijas dizains un piegrieztnes: Rita Baroniņa-Maurāna
Instrukcijas, tehniskie apraksti, kolekcijas sagatavošana: Rita Baroniņa-Maurāna
Fotogrāfe: Olga Kuligina
Modeļi: Gustavs, Katrīna