Izkrāso vasaru! 

Izkrāso vasaru! 

Ir beidzot sākusies vasara – visjaukākais gadalaiks bērniem, kad iespējams vēl vairāk laika pavadīt ārā un ar vecākiem. Pagalmu rotaļlaukumus, smilšu kastes, pludmales un vasarnīcas pieskandina bērnu čalas. Jāpaspēj izbaudīt visi vasaras prieki – jāuzceļ smilšu pils, jāizlaiž riņķis ar riteni, jānopeldas un jāuzspēlē bumba ar kaimiņbērniem… tik daudz interesanta un aizraujoša!

Vasaras kolekciju “Izkrāso vasaru!” piepilda gaisīgi, elpojoši un koši kokvilnas, lina, trikotāžas vasaras tērpi, pamatā no jaunākajām Free Spirit un Rowan audumu kolekcijām. Free Spirit audumi atspoguļo mūsdienu Amerikas dizainu, bet Rowan audumi izceļas ar košām krāsām un rakstiem apvienojot mūsdienu tendences un klasiku. Šo audumu izveidē ir piedalījušies tādi pasaulē slaveni mākslinieki kā Kafe Fasets (Kaffe Fassett), Eimija Batlere (Amy Butler), Filips Džeikobs (Philip Jacobs), u.c.

Tērpi veidoti karstām vasaras dienām. Ērti šortiņi, kleitiņas, krekliņi kļūst par neatņemamu ikdienas garderobi. Kolekciju papildinājuši tērpi mazuļiem. Bez vasarīgajiem tērpiem piedāvājam dažādas idejas iedvesmai – lacītes, lakatiņus, cepures, čībiņas un pludmales somiņas. Īpaši mūs lutinājuši Latvijas ražotāji un meistari – Latvian Crafts veidojis krustdūrienu shēmu un izšuvumu “Zivtiņa” mūsu vasaras kolekcijas pludmales somai, bet studijas Luja vadītāja Natalja Fiļipova dekorējusi vasaras somiņas dekupāžas tehnikā.

Kolekcijas dizains un piegrieztnes: Elīna Kilēvica, Rita Baroniņa-Maurāna
Instrukcijas, tehniskie apraksti, kolekcijas sagatavošana: Aiva Vītoliņa, Rita Baroniņa-Maurāna
Fotogrāfe: Olga Kuligina
Modeļi: Aleksis, Emīls, Emīlija, Gustavs, Katrīna, Samanta, Lauma