Par rokdarbiem

Radi pats!

Radi pats!

Izdevniecība Egmont Latvija uzsākusi izdot jaunu grāmatu sēriju “Radi pats!”. Tajās atradīsiet idejas bērnu radošām nodarbēm. 

Kartītes

Tuvojas dzimšanas dienas ballīte, pašam jādodas ciemos, ir vēlēšanās pārsteigt draugu vai pateikt vecmāmiņai, cik ļoti mīļa viņa ir… Te noderēs šajā grāmatā sniegtās radošās idejas, kā, izmantojot dažādus pavisam vienkāršus materiālus, var izgatavot oriģinālas apsveikuma kartītes, galda kartes, ielūgumus.

Papīra darbiņi

Pavisam vienkāršs materiāls – dažādu krāsu, biezuma un tekstūras papīrs un kartons, bet cik daudz jauku lietu no tā var izgatavot! Kuģīti, māju ar dārzu, telpisku pūcīti, taurenīšus ziedošā pļavā, karalisku pili, mozaīku… Te noderēs šajā grāmatā sniegtās radošās idejas, kā no papīra radīt prieku!

Dzīvnieki laukos

Lauku sētā mīt dažādi dzīvnieki – lieli un maziņi, spalvaini un ragaini, ar knābi, ar pakaviem un arī ar asti gredzenā…Vai vēlies, lai tev būtu pašam savs dzīvnieku pulciņš? Tad noderēs šajā grāmatā sniegtās vadošās idejas, kā, izmantojot pavisam vienkāršus materiālus, var izgatavot dažādus lauku iemītniekus.

Pirkstiņlelles

Vai tev patīk stāstīt pasakas? Soli pa solim sekojot padomiem šajā grāmatā, tu varēsi izgatavot savus varoņus, kā arī skatuvi, uz kuras izspēlēt dažādus stāstus. Nepieciešami pavisam vienkārši materiāli un nedaudz pacietības, lai radītu dziedošu putniņu, priecīgu lauvēnu, smaidīgu bitīti, mazu eņģelīti, meža rūķīti un citas jaukas pirkstiņlellītes.

Attēli: publicitātes attēli