Par rokdarbiem

Jauns bezmaksas žurnāls “Mammām un tētiem”

Jauns bezmaksas žurnāls “Mammām un tētiem”

Ģimeņu organizācija “Mammamuntetiem.lv” un nodibinājums “Fonds Mammām un Tētiem” sācis izdot bezmaksas žurnālu “Mammām un Tētiem”, kura mērķauditorija ir topošie un jaunie vecāki.

Jaunais žurnāls ir pieejams ne tikai ārstniecības iestādēs un dzemdību namos visā Latvijā, bet arī lasāms internetā un viedtālruņos. Žurnāls “Mammām un Tētiem” iznāks četras reizes gadā – nākamais numurs gaidāms decembrī.

Ģimeņu organizācija savam bezmaksas žurnāla “Mammām un Tētiem” projektam ierosmi guvusi no citām Eiropas valstīm, piemēram, Norvēģijas un Beļģijas, kur valsts rūpēs par topošo vecāku izglītošanu uz mājām nosūta bezmaksas žurnālus. Grūtniecības un pēcdzemdību periodā vecāki saņem vairākus tematiskos izdevumus.

Šobrīd žurnālu “Mammām un Tētiem” var saņemt Rīgas dzemdniecības un ārstniecības iestādēs, kā arī citu Latvijas pilsētu slimnīcās – Valmierā, Ventspilī, Liepājā, Jūrmalā, Jelgavā, Dobelē, Cēsīs, Balvos un Gulbenē. Tāpat žurnālu ikviens bez maksas var lejupielādēt no interneta un lasīt viedtālruņos: www.mammamuntetiem.lv/zurnals . Žurnāla mērķis ir uzlabot mātes un bērna veselības rādītājus Latvijā, tai skaitā zīdīšanas rādītājus, veikt mātes pēcdzemdību depresijas profilaksi, kā arī veicināt bērnu traumu samazināšanos.

Foto: publicitātes foto