Par rokdarbiem

Satiksmes drošības portāls berniem.csdd.lv

Satiksmes drošības portāls berniem.csdd.lv

Zinātkāres centrā bērniem “Zili brīnumi”, CSDD tika atklāts satiksmes drošības portāls berniem.csdd.lv, vienlaikus uzsākot kampaņu “Drošs ceļš uz skolu”, un prezentējot trīs atraktīvus “drošības singlus”, kas tapuši sadarbībā ar hip-hop kultūras pārstāvi Ozolu.

Jaunatklātais portāls būs saistošs kā pusaudžiem, tā bērniem, piedāvājot dažādas atraktīvas izglītojošas spēles un informatīvus materiālus par ceļu satiksmes drošību.

“Lai bērnus, viņu vecākus un audzinātājus izglītotu par drošu dalību satiksmē, interneta portālā esam apkopojuši mūsu 15 gadu laikā radītos izglītojošos materiālus – spēles, testus, video, foto, grāmatas un citus mācību materiālus. Turklāt portāls kalpos ne vien kā vietne, kur smelties idejas un mācību materiālus audzināšanas stundām, bet arī izveidot atsevišķas klases vai skolas domubiedru grupas, lai kopīgi sacenstos izglītojošās spēlēs, startētu CSDD rīkotajos konkursos, kā arī sazinātos savā starpā,” stāsta CSDD direktora vietnieks Ģirts Rorbaks.

Savukārt, hip-hop mūziķis Ozols pasākumā prezentēja tapušos “drošības singlus”, kas kampaņas ietvaros aicinās bērnus un pusaudžus apgūt ceļu satiksmes noteikumus un droši pārvietoties satiksmē. Singli ir animēti videoklipos, kurus iespējams noskatīties CSDD YouTube kanālā: klips par drošu ielas šķērsošanu; klips par drošu braukšanu ar velosipēdu un klips par drošu iešanu pa ielu.

Kampaņu “Drošs ceļš uz skolu” organizē CSDD, Satiksmes ministrija un Valsts policija, atbalsta – apdrošināšanas sabiedrība ERGO.

Foto: Rita Baroniņa-Maurāna