Par rokdarbiem

Atvērts jauns bērnu preču veikals

Atvērts jauns bērnu preču veikals

Pazīstamie Eiropas bērnu modes zīmoli Mayoral, Reima, Lenne, Didriksons, Ticket to Heaven, Lego Wear un citi tagad pieejami vienuviet, apģērbu, aksesuāru un preču veikalā “Bērnu mode LENNE”.

Starp Pļavniekiem un Purvciemu

Tikko durvis vēris jauns bērnu apģērbu veikals, īstenojot Diānas Mironovas sen lolotu ieceri – Rīgas iedzīvotājiem piedāvāt Eiropā populārus un novērtētus bērnu apģērbu zīmolus. “Mēs plānojām atvērt Latvijā populārā zīmola LENNE firmas veikalu, taču ar laiku sapratām, ka vēlamies vairāk, piedāvāt arī citu zīmolu apģērbus, kas mums ir iepatikušies. Veikala piedāvājumā ir tādu zīmolu apģērbi un aksesuāri kā Mayoral, Reima, Lenne, Didriksons, Ticket to Heaven, Lego Wear un citi. Mums svarīgi, lai tie būtu kvalitatīvi un skaisti,” stāsta veikala īpašniece.

Tajā atradīsiet bērnu apģērbu no zīdaiņa līdz pat tīņu vecumam, kā arī mugursomas, skrejriteņus un dažādus ikdienas sīkumus – zeķītes, cepurītes, saules brilles, lietussargus un neskaitāmas citas bērnam nepieciešamas lietas.

Veikals “Bērnu mode LENNE” būs īpaši parocīgs Pļavnieku un Purvciema iedzīvotājiem, jo atrodas Deglava ielā 120. Par veikala vietas izvēli un priekšrocībām Diāna atzīmē: “Mēs speciāli nevēlējāmies atvērt veikalu kādā no tirdzniecības centriem, katrā no tiem ir savi noteikumi un kārtība. Šeit, savā veikalā mēs varēsim piedāvāt daudz izdevīgākas cenas. Blakus arī atrodas ērta autostāvvieta, kā arī ir plašas sabiedriskā transporta iespējas.”

Pasūtīt pēc kataloga

Lai gan veikalā atrodams plašs preču klāsts, visu ražotāju piedāvājumu tajā izvietot nav iespējams, tāpēc veikala īpašniece plāno piedāvāt pasūtīšanu pēc katalogiem. “Bez veikalā esošajām kolekcijām, mēs plānojam piedāvāt vēl nebijušu Latvijas pircējiem jaunumu – pasūtīt vadošo Eiropas zīmolu bērnu apģērbus pēc katalogiem. Katalogu piedāvājums ir daudzreiz plašāks. Ja ir vēlme iegādāties ko īpašāku, interesantāku, kas nav atrodams Latvijas veikalos, šis piedāvājums ir tieši Jums. Mayoral, Boboli, Desigual, Reima, Didriksons, Kuma, Micro, Superfit, Legero, Ticket to Heaven, Viking, Adidas katalogi ir jums atvērti un mēs varam pasūtīt jums to īpašo, ko vēlaties,” uzsver Diāna.

Eiropas zīmoli vienkopus

Mayoral ir vadošais bērnu apģērbu zīmols Spānijā un vadošais Eiropas tirgus spēlētājs. To iecienījuši 50 pasaules valstīs, tai skaitā Francijā, Potugālē, Itālijā, Grieķijā, Turcijā, Krievijā un Meksikā. Mayoral veiksmīgi līdzsvaro modes tendences, kvalitāti un cenu. Katra jaunā kolekcija piedāvā vairākas apģērbu kategorijas – sporta, ikdienas, svētku apģērbu, āra apģērbu, veļu un aksesuārus. Mayoral ir parūpējies, lai apģērbu būtu iespējams savstarpēji kombinēt vienlaicīgi uzsverot katra bērna individuālo stilu.

Reima ir Somijas apģērbu zīmols, kurš jo īpaši domā, lai tā izstrādātais un radītais apģērbs ļautu bērnam brīvi kustēties un spēlēties jebkuros laika apstākļos – saulē, lietū vai sniegā. Galvenie ražotāja kvalitātes kritēriji ir funkcionalitāte, drošums, uzticība un inovācijas.

Lenne – populārs Igaunijas bērnu āra apģērbu zīmols, kas izceļas ar daudzu gadu pieredzi, preču ļoti augsto kvalitāti, oriģinālo un atšķirīgo dizainu. Lenne ir iecienīts zīmols Somijā, Latvijā, Lietuvā un Ukrainā, kur nevalda maigs klimats.

Didriksons – vadošs Zviedrijas apģērba ražotājs funkcionālā apģērba tirgū. Tā klienti ir ne vien bērni, bet arī makšķernieki, mednieki, golfa spēlētāji, aktīvā dzīvesveida piekritēji. Šo zīmolu raksturo skandināviskā stila apvienojums ar kvalitāti, ērtumu un funkcionalitāti. Āra apģērbs ir veidots, lai pasargātu jūs jebkuros laika apstākļos.

Ticket to Heaven – Dānijas augstākās klases apģērba zīmols, kas kopš 1994. gada ražo funkcionālu un izturīgu apģērbu bērniem. Pārdomātas detaļas, košas krāsas un kustību brīvība raksturo tā apģērbu, ko var mazgāt neskaitāmas reizes. Bez āra un ikdienas apģērba bērniem, Ticket to Heaven piedāvā apģērbu arī sievietēm, kā arī dažādas somas un somiņas skolas un pirmsskolas vecuma bērniem, kā arī somas sporta apģērbam.

Lego Wear – Dāņu zīmola koncepcija ir apģērbt bērnu no galvas līdz pēdām. Lego Wear piedāvā apģērbu 0 līdz 12 gadus veciem zēniem un meitenēm. To raksturo unikāls dizains, modes tendences tiek saskaņotas ar citu Lego produktu attīstību. Svarīga ir apģērba funkcionalitāte, ērtums un kvalitāte.

Foto: Publicitātes foto